Olej ná plátně, 72x83 cm, signováno vlevo dole nečitelně Old. Koníček, rám.
1886, Kutná Hora - 1932, Žehuň
Žák prof. Ottenfelda na pražské AVU, 1912-13 pobyt v Paříži. Vyšel z impresionismu, později pod vlivem Matisse, Cézanna a Deraina. Pravidelně vystavoval s S.V.U. Mánes.
Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.