Oldřich Koníček - Hlubočepy u Prahy

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Olej ná plátně, 72x83 cm, signováno vlevo dole nečitelně Old. Koníček, rám.

1886, Kutná Hora - 1932, Žehuň
Žák prof. Ottenfelda na pražské AVU, 1912-13 pobyt v Paříži. Vyšel z impresionismu, později pod vlivem Matisse, Cézanna a Deraina. Pravidelně vystavoval s S.V.U. Mánes.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

vydraženo
5941. Hlubočepy u Prahy
Dražba ukončena:26.10.2016 20:46:00
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:13 000 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
13 000 Kč 26.10.2016 16:06:35 1593
12 000 Kč limit (26.10.2016 16:04:57) 1132
12 000 Kč 26.10.2016 16:04:58 1593
9 000 Kč limit (26.10.2016 16:04:31) 1132
8 500 Kč 26.10.2016 16:04:32 1593
6 000 Kč limit (26.10.2016 15:39:14) 1132
5 500 Kč 26.10.2016 15:39:15 1593
5 000 Kč limit (26.10.2016 15:39:09) 1132
4 900 Kč 26.10.2016 15:39:10 1593
4 800 Kč limit (26.10.2016 15:39:01) 1132
4 700 Kč 26.10.2016 15:39:02 1593
4 600 Kč limit (26.10.2016 15:38:58) 1132
4 500 Kč 26.10.2016 15:38:59 1593
4 400 Kč limit (26.10.2016 15:38:55) 1132
4 300 Kč 26.10.2016 15:38:56 1593
4 200 Kč limit (26.10.2016 15:38:51) 1132
4 100 Kč 26.10.2016 15:38:52 1593
4 000 Kč limit (26.10.2016 15:38:46) 1132
3 900 Kč 26.10.2016 15:38:47 1593
3 800 Kč limit (26.10.2016 15:38:42) 1132
3 700 Kč 26.10.2016 15:38:43 1593
3 600 Kč limit (26.10.2016 15:38:36) 1132
3 500 Kč 26.10.2016 15:38:37 1593
3 400 Kč limit (26.10.2016 15:38:28) 1132
3 300 Kč 26.10.2016 15:38:29 1593
3 200 Kč 26.10.2016 11:21:06 1132
3 100 Kč 25.10.2016 23:10:15 226
3 000 Kč 25.10.2016 17:30:41 1593
2 900 Kč limit (25.10.2016 17:30:36) 36
2 800 Kč 25.10.2016 17:30:37 1593
2 700 Kč limit (25.10.2016 17:30:32) 36
2 600 Kč 25.10.2016 17:30:33 1593
2 500 Kč limit (25.10.2016 17:30:28) 36
2 400 Kč 25.10.2016 17:30:29 1593
2 300 Kč limit (25.10.2016 17:30:23) 36
2 200 Kč 25.10.2016 17:30:24 1593
2 100 Kč limit (25.10.2016 15:40:14) 36
2 000 Kč limit (25.10.2016 15:40:15) 1790
1 800 Kč limit (25.10.2016 15:39:30) 1790
1 700 Kč 25.10.2016 15:39:31 36
1 600 Kč 24.10.2016 22:48:11 1790
1 500 Kč 11.10.2016 19:53:39 1593
1 400 Kč 09.10.2016 19:42:31 36
1 300 Kč 05.10.2016 16:31:02 1593
1 200 Kč 01.10.2016 7:37:03 650