český malíř 2. pol. 20. stol.

67105. Abstraktní kompozice

popis: Olej na kartonu, 80x58 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 7 dnů, 14 hodin

konec dražby: 27.10.2021 20:08:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

Předmět ještě nebyl dražen