český malíř 2. pol. 20. stol.

308229. Zjevení

popis: Olej na sololitu, 24x50 cm. Nesignováno. Autorsky adjustováno.

dražba ukončena: 09.04.2021 20:09:00

vyvolávací cena: 500 Kč

nebylo vydraženo