český malíř 2. pol. 20. stol.

302844. Ženský akt

popis: Kombinovaná technika. 39x39cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

dražba ukončena: 25.12.2019 20:11:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč limit (25.12.2019 8:57:47) 2655