český malíř 2. pol. 20. stol. - Zátiší s pohárem

Tempera, 46x64 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 68 cm

český malíř 2. pol. 20. stol.
83379. Zátiší s pohárem
Dražba ukončena:04.09.2022 20:27:08
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč