český malíř 2. pol. 20. stol.

22512. Sláva 20. výročí ČSSR 1945-1965

popis: Kombinovaná technika, 120x45 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Pozn.: Malba poškozena.

dražba ukončena: 26.09.2018 22:03:24

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 26.09.2018 21:58:24 1852