český malíř 2. pol. 20. stol. - Sláva 20. výročí ČSSR 1945-1965

Kombinovaná technika, 120x45 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Pozn.: Malba poškozena.

český malíř 2. pol. 20. stol.
22512. Sláva 20. výročí ČSSR 1945-1965
Dražba ukončena:26.09.2018 22:03:24
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 26.09.2018 21:58:24 1852