český malíř 2. pol. 20. stol. - Praha

Olej na překližce, 78x121 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 136 cm

český malíř 2. pol. 20. stol.
116373. Praha
Dražba ukončena:26.05.2024 20:17:16
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 300 Kč