MENU
Vstup do aukce
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
25. dubna 2024 od 20:00
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Akryl na plátně, 70x50 cm. Nesignováno. Nerámováno.
> zpět na aukční výsledky
český malíř 2. pol. 20. stol.
61609. Ples nestvůr
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
1 000 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
1 000 Kč
72
900 Kč
3589
800 Kč
1345
700 Kč
4656
600 Kč
5215
500 Kč
754