český malíř 2. pol. 20. stol.

61609. Ples nestvůr

popis: Akryl na plátně, 70x50 cm. Nesignováno. Nerámováno.

dražba ukončena: 27.06.2021 20:11:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 000 Kč