český malíř 2. pol. 20. stol. - Plavba

Olej na kartonu, 50x45 cm. Nesignováno. Rámováno.

český malíř 2. pol. 20. stol.
58464. Plavba
Dražba ukončena:28.04.2021 20:26:49
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:9 000 Kč