český malíř 2. pol. 20. stol. - Na stavbě

Olej na kartonu, 70x50 cm. Nesignováno. Nerámováno.

český malíř 2. pol. 20. stol.
307946. Na stavbě
Dražba ukončena:16.03.2021 20:06:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč