český malíř 2. pol. 20. stol. - Konvolut 2 obrazů

Oleje na plátně, 70x40 cm a 90 cm. Nesignovány. Nerámovány.

Pozn.: Mírně poškozeny.

český malíř 2. pol. 20. stol.
66437. Konvolut 2 obrazů
Dražba ukončena:26.09.2021 21:38:22
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 26.09.2021 21:33:22 4656