český malíř 2. pol. 20. stol. - Konvolut 2 kreseb - Judita s hlavou Holofernovou a Apollon

Kresby, 21x30 cm a 20x15 cm. 1x signováno nečitelně. Volné listy.

český malíř 2. pol. 20. stol.
84327. Konvolut 2 kreseb - Judita s hlavou Holofernovou a Apollon
Dražba ukončena:12.10.2022 22:15:26
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč