český malíř 2. pol. 20. stol.

305814. Indiánské děvče

popis: Olej na kartonu, 69x49 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 12.08.2020 20:00:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč