český malíř 2. pol. 20. stol.

308466. Faust

popis: Olej na plátně, 25x30 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

dražba ukončena: 26.04.2021 20:05:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 16.04.2021 9:51:13 659