český malíř 2. pol. 20. stol.

308227. Abstrakce

popis: Kombinovaná technika, 63x42 cm. Nesignováno. Rámováno.

dražba ukončena: 09.04.2021 20:07:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 31.03.2021 14:14:49 512