český malíř 2. pol. 20. stol. - Žena ve stromořadí

Olej na kartonu, 33x32 cm, nesignováno, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

český malíř 2. pol. 20. stol.
6643. Žena ve stromořadí
Dražba ukončena:01.12.2016 19:59:44
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč