Horný - Jizerské hory

Kombinovaná technika, 24x33 cm, signováno vpravo dole Horný, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

5672. Jizerské hory
Dražba ukončena:29.09.2016 21:05:00
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:800 Kč