český malíř 1. třetiny 20. stol. - Zátiší s růžemi a knihami

Olej na překližce, 32x42 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba místy poškozena. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 51 cm

český malíř 1. třetiny 20. stol.
129175. Zátiší s růžemi a knihami
Dražba ukončena:17.11.2024 21:08:09
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč