český malíř 1. třetiny 20. stol. - Zátiší lovce

Olej na plátně fixováném na desce, 130x101 cm. Nesignováno. Rámováno.

Nejdelší strana: 144 cm

velký formát
český malíř 1. třetiny 20. stol.
123457. Zátiší lovce
Zbývá:6 dnů, 19 hodin
Konec dražby:25.09.2024 20:56:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč