český malíř 1. třetiny 20. stol. - Portrét dívky

Pastel, 35x31 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 46 cm

český malíř 1. třetiny 20. stol.
126230. Portrét dívky
Dražba ukončena:13.10.2024 20:33:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč