Český malíř 1. pol. 20. stol. - Zimní nálada - Kvalitní dekorativní rám

Akvarel, 30x40 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 51 cm

Český malíř 1. pol. 20. stol.
126223. Zimní nálada - Kvalitní dekorativní rám
Dražba ukončena:13.10.2024 20:31:52
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč