Český malíř 1. pol. 20. stol. - Ženský akt

Olej na plátně, 58x22 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

Nejdelší strana: 58 cm

Český malíř 1. pol. 20. stol.
117693. Ženský akt
Dražba ukončena:16.06.2024 20:16:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč