Český malíř 1. pol. 20. stol.

60725. Žena u klavíru

popis: Olej na plátně, 70x50 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 30.06.2021 20:30:34

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 12 000 Kč