Český malíř 1. pol. 20. stol. - Žena u klavíru

Olej na plátně, 70x50 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Český malíř 1. pol. 20. stol.
60725. Žena u klavíru
Dražba ukončena:30.06.2021 20:30:34
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:12 000 Kč