Český malíř 1. pol. 20. stol.

304347. Zátiší s květinou a jablky

popis: Olej na kartonu, 37x34 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 07.04.2020 20:18:54

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 07.04.2020 20:13:54 5761