Český malíř 1. pol. 20. stol.

60957. V kavárně

popis: Olej na sololitu, 50x60 cm. Nesignováno. Rámováno.

dražba ukončena: 01.07.2021 20:11:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 3 700 Kč