Český malíř 1. pol. 20. stol.

63213. U kostela

popis: Olej na plátně, 40x50 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

dražba ukončena: 01.08.2021 20:38:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 400 Kč