Český malíř 1. pol. 20. stol. - U kolébky

Olej na kartonu, 46x58 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozené.

Český malíř 1. pol. 20. stol.
21448. U kolébky
Dražba ukončena:28.06.2018 19:16:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 28.06.2018 19:10:13 3971