Český malíř 1. pol. 20. stol. - Symfonie

Olej na plátně, 41x27 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Volné plátno pod sklem.

Nejdelší strana: 45 cm

Český malíř 1. pol. 20. stol.
117685. Symfonie
Dražba ukončena:16.06.2024 20:12:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč