Český malíř 1. pol. 20. stol. - Studie mladého muže

Kombinovaná technika, 44x35 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 47 cm

Český malíř 1. pol. 20. stol.
117676. Studie mladého muže
Dražba ukončena:16.06.2024 20:09:30
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč