Kombinovaná technika, 44x35 cm. Nesignováno. Rám, sklo.
Stav: Rám i malba mírně poškozeny. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 47 cm
> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci