Český malíř 1. pol. 20. stol. - Stavení u mostu

Olej na plátně, 45x68 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen, malba poškozena.

Český malíř 1. pol. 20. stol.
62059. Stavení u mostu
Dražba ukončena:25.07.2021 20:41:53
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč