Český malíř 1. pol. 20. stol.

62059. Stavení u mostu

popis: Olej na plátně, 45x68 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen, malba poškozena.

dražba ukončena: 25.07.2021 20:41:53

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 900 Kč