Český malíř 1. pol. 20. stol. - Radniční věž

Olej na plátně, 45x33 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Český malíř 1. pol. 20. stol.
72131. Radniční věž
Dražba ukončena:16.01.2022 20:29:56
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč