Český malíř 1. pol. 20. stol.

17208. Předjaří ve vsi

popis: Olej na překližce, 18x23 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 28.03.2018 19:34:12

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč