Český malíř 1. pol. 20. stol.

306033. Poslední sníh

popis: Olej na překližce, 13x17 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

dražba ukončena: 04.09.2020 20:09:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč