MENU
Vstup do aukce
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
25. dubna 2024 od 20:00
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Olej na překližce, 13x17 cm. Nesignováno. Rám, sklo.
> zpět na aukční výsledky
Český malíř 1. pol. 20. stol.
306033. Poslední sníh
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
700 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
700 Kč
1390
600 Kč
226
500 Kč
44