Český malíř 1. pol. 20. stol. - Portrét dámy

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 38x28 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Nejdelší strana: 38 cm

Český malíř 1. pol. 20. stol.
106607. Portrét dámy
Dražba ukončena:10.12.2023 20:17:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč