Český malíř 1. pol. 20. stol.

308223. Podzim v parku

popis: Olej na plátně, 54x63 cm. Nesignováno. Rámováno.

pozn.: Rám poškozen.

dražba ukončena: 09.04.2021 20:07:43

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 09.04.2021 20:02:43 2405
500 Kč 07.04.2021 16:22:48 7230