Český malíř 1. pol. 20. stol.

305979. Pod Vyšehradem

popis: Olej na kartonu, 22x24 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 30.08.2020 20:05:02

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč