Český malíř 1. pol. 20. stol.

308247. Párové obrazy: Letní krajina, Zima na vsi

popis: Oleje na kartonu, oba 50x60 cm. Nesignovány. Rámovány.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

dražba ukončena: 10.04.2021 20:12:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 800 Kč