Český malíř 1. pol. 20. stol. - Párové obrazy: Letní krajina, Zima na vsi

Oleje na kartonu, oba 50x60 cm. Nesignovány. Rámovány.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

Český malíř 1. pol. 20. stol.
308247. Párové obrazy: Letní krajina, Zima na vsi
Dražba ukončena:10.04.2021 20:12:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč