Český malíř 1. pol. 20. stol. - Odpočinek v parku

Olej na plátně, 47x35 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Olej na plátně, 47x37 cm. Nesignováno. Rámováno.
Impresionisticky pojatá malba svým zpracováním ukazuje na dílo kvalitního autora. Vyvážená kompozice s ústředním motivem dvojic odpočívajícíh v městském parku evokuje díla francouzských tvůrců počátku 20. století. Autor využívá zemitých barev a mistrně využívá hry světla a stínu. Pozorovateli nechává prostřednictvím zachyceného okamžiku vstoupit do poklidné atmosféry zachyceného okamžiku. Po určení autorství bezpochyby značně stoupne hodnota tohoto obrazu.

Český malíř 1. pol. 20. stol.
60764. Odpočinek v parku
Dražba ukončena:30.06.2021 20:42:54
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč