Český malíř 1. pol. 20. stol. - Náves v Libunci

Olej na plátně, 77x87 cm. Nesignováno Nerámováno.

Nejdelší strana: 87 cm

Český malíř 1. pol. 20. stol.
129518. Náves v Libunci
Zbývá:9 dnů, 16 hodin
Konec dražby:24.11.2024 20:48:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:600 Kč

600 Kč 15.11.2024 0:09:23 1526
500 Kč 14.11.2024 20:30:19 6147