Český malíř 1. pol. 20. stol.

308548. Naklepávání kosy

popis: Olej na plátně, 28x19 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 04.05.2021 20:07:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 30.04.2021 16:59:16 7955