Český malíř 1. pol. 20. stol.

308570. Na samotě

popis: Olej na kartonu, 35x49 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 06.05.2021 20:09:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 05.05.2021 19:15:54 3665