Český malíř 1. pol. 20. stol. - Na louce

Olej na kartonu, 35x43 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Český malíř 1. pol. 20. stol.
72228. Na louce
Dražba ukončena:23.01.2022 20:25:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč