Český malíř 1. pol. 20. stol. - Na louce

Olej na kartonu, 35x43 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Český malíř 1. pol. 20. stol.
72228. Na louce
Zbývá:6 dnů, 9 hodin
Konec dražby:23.01.2022 20:25:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:600 Kč

600 Kč 16.01.2022 12:35:22 3780
500 Kč 15.01.2022 22:20:35 6813