Český malíř 1. pol. 20. stol. - Na jižním pobřeží

Tempera, 45x58 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 67 cm

Český malíř 1. pol. 20. stol.
128144. Na jižním pobřeží
Dražba ukončena:03.11.2024 21:05:12
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 400 Kč