Český malíř 1. pol. 20. stol. - Mysliveček

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 49x35 cm. Nesignováno. Rámováno.

Nejdelší strana: 59 cm

Český malíř 1. pol. 20. stol.
126235. Mysliveček
Dražba ukončena:13.10.2024 20:36:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč