Český malíř 1. pol. 20. stol. - Muž s plnovousem

Olej na plátně fixováném na kartonu, 35x25 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 42 cm

Český malíř 1. pol. 20. stol.
83433. Muž s plnovousem
Dražba ukončena:04.09.2022 20:22:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč