Český malíř 1. pol. 20. stol. - Motiv z Náměstí Míru (Purkyňovo náměstí)

Olej na kartonu, 26x36 cm. Nesignováno. Rámováno.

Nejdelší strana: 43 cm

Český malíř 1. pol. 20. stol.
129177. Motiv z Náměstí Míru (Purkyňovo náměstí)
Dražba ukončena:17.11.2024 21:03:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč