Český malíř 1. pol. 20. stol. - Milenci - velmi kvalitní dobový rám

Olej na kartonu, 61x51 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 75 cm

Český malíř 1. pol. 20. stol.
116346. Milenci - velmi kvalitní dobový rám
Dražba ukončena:26.05.2024 20:02:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 700 Kč