Český malíř 1. pol. 20. stol.

308538. Konvolut 2 zátiší

popis: Podmalby na skle, 16x25 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 03.05.2021 20:07:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 03.05.2021 17:59:45 411