Český malíř 1. pol. 20. stol. - Konvolut 2 obrazů - Přístavní město a Kostel v krajině

Akvarely, 22x25 cm a 23x30 cm. Nesignovány. Rámy, skla.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

Český malíř 1. pol. 20. stol.
67911. Konvolut 2 obrazů - Přístavní město a Kostel v krajině
Dražba ukončena:24.10.2021 20:50:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč