Český malíř 1. pol. 20. stol.

45180. Kameničky

popis: Olej na kartonu, 25x33 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Rám poškozen. Malba mírně poškozena.

dražba ukončena: 27.05.2020 21:02:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč limit (27.05.2020 20:56:39) 1526
600 Kč 02.05.2020 7:24:56 1699